wp

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada müşterilerimizin en çok sormuş olduğu soruları bi araya topladık.

Bu alan soru cevap sistemidir. Tarih, yer ve kişi sayısı verilmeden rezervasyon oluşturulmamaktadır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Anlaşma şartlarına bağlı olarak kaporası alınan işler iş bitiminde kalan ödemenin tamamı nakit olarak alınmaktadır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Müşterilerimiz 6 yılı aşkın bir süredir sektörde olmamız sebebiyle bizlerin bilgi ve tecrübelerine sonuna kadar güvenebilirler. Ayrıca resmi bir firma olmamız nedeniyle tüm yapılan işlerimiz sözleşme ile güvence altına alınmaktadır. Vergi Levhasını Görmediğiniz Hiç Bir Firmaya Kapora Gönderip Anlaşma Yapmayınız. Resmi Olmayan Firmalar ile Program Günü Yaşanacak Sorunlar Karşısında Muhattap Bulamazsınız..

Bu alan soru cevap sistemidir. Görüşmelerimiz zorunlu haller dışında ofisimizde yapılmaktadır.Resmi bir firma olmamız sebebiyle kafe ve restoran tarzı yerlerde asla görüşme yapmıyoruz.

Bu alan soru cevap sistemidir. Bizlere gün içerisinde 0551 009 73 69 nolu telefondan ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya yoluyla ulaşmanız taktirde en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Sosyal Medya Adresimiz : ispartaviporganizasyon

Bu alan soru cevap sistemidir. Kaporası alınmayan Ve Sözleşmesi Yapılmayan hiçbir iş dikkate alınmamaktadır bu nedenle oluşacak sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kapora miktarı yapılan işin minimum %30 u kadardır. Kapora Alıp Sözleşme Yaparak Tarihinizi Ve O Günün Ürün Ve Hizmetlerini Sizler İçin Ayırmış Oluyoruz.