wp

ısparta Kına organizasyon Hizmeti


ısparta Kına organizasyon Hizmeti

İyaş Otelde Yapmış Olduğumuz Kına Programımız 

Her zaman En Kaliteli ve Uygun fiyatı sunan Vip organizasyon Sizlere sunmuş olduğu Kına organizasyon paketleri ile işinizi kolaylaştırmaya devam edecek. Düğün öncesi oldukça fazla masraf altına giren çiftlerimiz için Kına Organizasyon fiyatlarında iyileştirme yaparak, en makul fiyatlara bu özel geceyi geçirmelerini sağlamaktayız. Kaliteli ve bir o kadar görkemli bir kına geceniz olsun istemez misiniz? Bütçenize uygun ama tüm dileklerinizin yerine getirildiği kına organizasyonlarımız ile ölümsüzleşecek bir kına gecesi oluşturabiliriz. 

Kına Organizasyon Fiyatları Seçilecek Olan Kına paketine, Kına ekibinin sayısına ve Kına mekanına göre değişiklik göstermektedir. Kına organizasyonları için Kına TahtıKına Kaftanı,BindallıBayan djNedimeArkadaş Kaftanları, Hint Kınacısı ve daha bir çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Kına Organizasyon Fiyatları seçeceğiniz konsepte ve kına paketlerine göre değişiklik göstermektedir. İsteyeceğiniz ekstra hizmetler de bu fiyatlara yansıtılarak,  seçeceğiniz mekânında fiyatları etkileyeceğini bilmeniz gereklidir. 

Bayanlar için kız kıza yaptıkları geleneksel kına gecesi organizasyonları unutulmaz bir şekilde kalacaktır. Bu nedenle de genç kızlar kına gecesi organizasyonlarını oldukça fazla önemserler. Bu noktada birçok farklı organizasyon seçeneği bulunur ve kişiler bütçelerine en uygun şekilde belirlemeler yapabilirler. Kınanız için davetli sayısının, davetlilere ikram edilecek ürünlerinde bu fiyatlarda değişiklik göstermesine neden olur. Dilerseniz yemekli bir organizasyon ile tüm misafirlerinizi ağırlayabilir, dilerseniz de kokteyl ikramlar ve çerezler ile gecenizi süsleyebilirsiniz.  VİP ORGANİZASYON sizler için birçok kına organizasyon paketi hazırlamıştır, dilediğiniz paketlerde değişiklikler yapabilirsiniz. Rakamların düşmesi veya çıkması seçeceğiniz hizmet çeşitlerine bağlıdır.


Tüm Hizmetler